SLUŽBY A CENY

ÚVODNÍ KONZULTACE A ZPRACOVÁNÍ PODROBNÉ CENOVÉ NABÍDKY

cena: 2.100 Kč

  • Úvodní konzultace na místě je podmínkou pro zpracování ceny a další jednání. Týká se všech služeb nabízených Ukázkovým domovem. Pokud se na jejím základě rozhodnete využít mé nabídky, započítávám z ní 1.000 Kč jako kredit na další služby.

Zařízené nemovitosti

Výběr vhodné varianty Stagingu je vždy závislý na konzultaci na  místě. Spodní cenová hranice obvykle odpovídá bytu 1+1 nebo 1+kk v dobrém stavu. Níže uvedené cenové nabídky platí pro nemovitosti do velikosti 4+1 nebo 4+kk. Větší, nestandardní, či časově náročnější prostory kalkuluji na základě Úvodní konzultace a individuální hodinové sazby. 

Ceny jsou uváděny včetně dopravy po Praze. V případě zakázky mimo území Prahy počítejte prosím s příplatkem 14 Kč/km.


LEHOUČKÝ STAGING TZV. „WALK & TALK“

cena: od 4.500 Kč

  • Nejjednodušší, cenově velice nenáročná varianta Home Stagingu, vhodná pro zákazníky, kteří si většinu úprav zvládnou zajistit svépomocí. Ideální pro menší nemovitosti v dobrém stavu, kterým k ideální prodejní podobě chybí jen detaily. Cena závisí na velikosti a stavu upravovaných prostor.
KOMPLETNÍ HOME STAGING – 4 HODINY

cena: 8.000 – 15.000 Kč

  • Varianta vhodná pro menší nemovitosti v dobrém stavu, kterým stačí jen trochu péče k dokonalému vzhledu. Dojde k úpravám předem dohodnutých prostor, které nezaberou více než půl dne času.
KOMPLETNÍ HOME STAGING – 1 DEN

cena: 15.000 – 35.000 Kč

  • Tato varianta je vhodná pro menší a středně veliké nemovitosti, které vyžadují více pozornosti při uspořádání a dekorování. Výsledkem je zásadní proměna.
PODROBNÝ SEZNAM DOPORUČENÍ TZV. „STAGING REPORT“

cena: od 6.500 Kč

  • Služba ideální pro zákazníky, kteří si většinu úprav zajistí “svépomocí”, poskytuje velice podrobný zápis/návod. Výhodou je zachování soukromí, vlastní tempo a časový rozvrh jednotlivých úprav a absolutní kontrola finančních výdajů. Cena závisí na způsobu zpracování seznamu, rozloze a celkovém stavu nemovitosti.

Nezařízené nemovitosti

SLUŽBY

cena: 750 Kč / hod

  • Doba a tedy i cena a průběh Stagingu nezařízených nemovitostí se odvíjí od velikosti prostoru, ale může být také ovlivněna umístěním a stavem (parkovací zóny, dům bez výtahu, úprava exteriéru, mytí oken, drobné opravy, atp.)
PRONÁJEM NÁBYTKU A DEKORACÍ

Cena pronájmu nábytku a dekorací je účtována dle výběru a množství a to obvykle v měsíčních intervalech.

akce: VRŠOVICKÝ PATRIOT

místní sleva 20 % na všechny služby Ukázkového domova podmíněná realizací Home Stagingu na území Praha – Vršovice


Konkrétní ukázky mých doposud realizovaných prací najdete v PORTFOLIU.